Haberler

Gong-pil Choi: Sorunumuz Güvenlik

Güney Koreli yetkiliden açıklama.

Güney Kore hükümetinde yetkili bir isim Gong-pil Choi, kripto paraların önünde olan en büyük engel hakkında açıklama yaptı. Bitcoin ve diğerlerinin adının sürekli güvenlik problemleri ile anıldığını ve insanların kripto paralar ile ilgili en büyük endişesinin asıl problem olan güvenlik sorunu dolayısı ile olduğunu açıkladı. Gong-pil Choi, hükümetlerin en büyük engel olan güvenlik engellerini aşması için gerekli çalışmaları yapmalarını ve bu çalışmaları yaptıktan sonra kripto paraların önündeki engel olan güvenlik engellerinin tamamen kaldırılmış olacak olduğunu açıkladı.

Kripto paraların önü kapalı!

Kripto paraların güvenlik engelleri kaldırılmadan önünün açılmasının mümkün olmayacak olduğu değerlendirmesinde bulunan yetkili, kripto para sahiplerinin güvenlik problemleri giderilmeden önce bu konuda riskli yatırım ve güvensiz yatırım olarak gördükleri kripto para birimlerine daha az oranda yatırım yaptıklarını açıkladı.

Güney Kore’de kripto para önlemleri yeterince iyi alınmadığından dolayı ülkede kripto para yatırımcıları kendilerinin güvende olmadıkları konusunda problem yaşıyorlar. Gelecek yıl ise ülkede güvenlik problemlerinin bir kısmının çözülmesi ve sonuca ulaşması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu