Kripto HaberleriBinance CoinGoogle Cloud, Bu Altcoin İle İşbirliği Yaptı!

Google Cloud, Bu Altcoin İle İşbirliği Yaptı!

Takip et

Binance borsasına bağlı akıllı sözleşme ve blockchain platformu BNB Chain, Google Cloud ile işbirliğine gitti.

BNB Chain, Google Cloud’un gelecekte planlayacağı Web3 yatırımlarını destekleyecek ve yeni girişimlerin önünü açacak.

Yapılan açıklamaya göre, BNB Chain ağında proje üreten geliştiriciler, işbirliği sayesinde Google Cloud altyapısını kullanabilecek. BNB odaklı 150 adet proje, Google Cloud ile BNB Chain’in ortak programına erken erişim imkanını elde edecek.

BNB Chain Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina, anlaşmayı şöyle yorumladı:

“Google Cloud, Web2 (günümüz interneti) konusunda oldukça tecrübeli. Bunun yanında Web3 için yeni geliştirmelerde de bulunuyorlar. Bizle aynı vizyonu taşıyan, büyük düşünen firmalarla çalışmak BNB Chain için çok önemli.”

Google Cloud, BNB Chain geliştircileri için “Girişimler İçin Google Cloud” programına erişim sunacak. Program, geliştiricilere projelerini ilerletmeleri için 2 yıl süreyle Google Cloud kredisi veriyor.

Programa dahil olan geliştiriciler, makine öğrenmesi, yapay zeka, veri analizi gibi bir çok konuda Google’dan destek alacak. Web3 geliştiricilerine ayrıca Google çeşitli eğitim ve sertifikalar da verecek.

Google Cloud, Web3 yatırımlarına tam gaz devam ediyor. Veri depolama devi, yeni bir dijital varlık takımı kurdu. Firma, en son kötü amaçlı kripto madenciliği yazılımlarına çözüm bulmak için yeni bir yazılım üretti.

Binance borsasının ve BNB Chain’in tokeni $BNB, yazım tarihi itibariyle 276$ seviyesinde işlem görüyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları