coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainGoogle Cloud, Web3 Projelerine Destek Verecek

Google Cloud, Web3 Projelerine Destek Verecek

Google Cloud, Web3 girişimlerine maddi ve altyapı desteği sağlamak için yeni bir program başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İnternet devrinin en büyük şirketlerinden Google, yazılım geliştiricilere verdiği desteği arttırmaya devam ediyor.

Silikon Vadisi devinin bilgi depolama hizmeti veren iştiraki Google Cloud, Web3 girişimlerinin ilerlemesine yardımcı olmak için yeni bir startup programı başlattı.

Henüz emekleme aşamasındaki Web3 projelerini destekleyecek olan program, geliştiricilerin altyapı kaygısı yerine inovasyon ve gelişime odaklanmalarını amaçlıyor. İlgili internet sayfasındaki yönlendirmeye göre iki farklı destek programı olacak.

İlk programda kurumsal destek almayan ve 5 yıldan daha genç girişimler desteklenecek. İkinci seçenekte ise 5 yıldan daha uzun süredir var olan, daha önce kurumsal yatırım alan Web3 girişimleri çok daha geniş maddi imkanlara erişecek.

Teknoloji devinin Web3 programını destekleyenler arasında Celo, Aptos, Hbar ve Solana gibi önde gelen kripto girişimleri bulunuyor.

Google Cloud’un Web3 alan yöneticilerinden James Tromans, destek programına dair şu sözleri söyledi:

“Web3 geliştiricilerine işlerini yapabilecekleri ölçeklenebilir ve rahat bir altyapı sunmayı amaçlıyoruz. Google Cloud’u yazılımcıların ilk büyük adımlarını atacakları tercihi olmak bizim için önemli.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları