Kripto HaberleriAltcoinGoogle Eski CEO'su Ne Bitcoin Ne Ethereum Dedi, Favori Altcoinini Açıkladı!

Google Eski CEO’su Ne Bitcoin Ne Ethereum Dedi, Favori Altcoinini Açıkladı!

Google eski CEO'su Eric Schmidt web3 konusunda oldukça umutlu.

Takip et

21.000 kripto para var bunların pek çoğu belirli bir sorunun çözümüne yönelik çalışma yürütürken, pek çoğu da kripto paralardaki hype’tan yararlanmak isteyen ve bir sorunun çözmeyi hedeflemeyen projeler.

Bu kadar çeşitlilik içerisinde yatırımcıların hangi projenin doğru olduğunu tespit etmesi ve ona göre yatırımlarını değerlendirmesi bir hayli zorlaşıyor.

Bu konuda son yorum Google eski CEO’su Eric Schmidt’tan geldi. Chainlink’in (LINK) üstün teknolojiye sahip olduğunu ve rakiplerine göre bir adım daha önde olduğunu belirten Schmidt LINK’in geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

Schmidt yakın tarihte Chainlink kurucusu Sergey Nazarov ile yaptığı bir konuşmada, Chainlink’in Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerinden daha iyi ölçeklendiğini belirtti.

Schmidt’e göre son on yılda teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısı bugün  Chainlink için de geçerli.

“Web2’de kazanan şirketler daha iyi teknolojiye sahipti. Ve çalışmak için daha fazla sermaye koydular, daha hızlı hareket ettiler ve daha hızlı büyüdüler.

Bu bağlamda son on yılda teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısının Chainlink için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

Chainlink web3’e girişte erken ve çok akıllı davrandı.

Web3, sonunda Google ve Facebook gibi devlerinin hakim olduğu web 2.0’ın yerini alacak.

Kazananlar (ve bence bu kesinlikle Chainlink için de geçerli) daha iyi teknolojiye sahipler ve daha iyi ölçekleniyorlar.

Şimdi bir bilgisayar bilimcisi olarak konuşuyorum ve mimariyi doğru yapmalısın, böylece 10 kullanıcıdan 10 milyon kullanıcıya ve sistemlerin çoğuna gidebilirsin.”

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları