Haberler

Google Klavye’de Bitcoin Sembolü

Google Klavye, güncellemesinden sonra Bitcoin sembolü eklendi.

Google Klavye yeni yayınlanan güncellemesinden sonra Bitcoin sembolüne sahip oldu. Kripto para birimleri reklamlarını geçtiğimiz aylarda yasaklayan ve reklamları yasaklamasından bir süre sonra geri adım atarak tekrar reklamların yayınlamasına izin veren Google, iOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilen Google Klavye’ye eklediği yeni sembol ile kripto paraları kabul ettiği iddiaları ile bugün gündeme geldi. Bitcoin sahiplerinin Google Klavye’de Bitcoin sembolünü görmesi veya yakın gelecekte görmeyi beklemedikleri için sürpriz olan bu olayda Google Klavye güncelleme açıklamasına da herhangi bir bilgi eklenmedi.

Güncelleme ile eklendi

Google Klavye uygulamasına yeni Bitcoin sembolü uzun süre sonra eklendi ve bugüne kadar eklenmemiş olan Bitcoin sembolü artık tüm herkes tarafından kullanılabilir oldu.

Google Klavye uygulamasını güncelleyerek işaretler kısmından Bitcoin sembolüne ulaşabilirsiniz. Güncellemeyi yaptıktan kısa süre sonra Bitcoin sembolü kendiliğinden görünecektir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu