Kripto Para

Google Play Store Kripto Para Uygulamalarını Yasakladı

Google Play Store’da bugünden itibaren kripto para uygulamalarının yayınlanması ve güncellenmesi tamamen yasaklandı. Yasak ile birlikte bazı geliştiricilerin binlerce dolar kar elde ettiği uygulamalara veda etmek zorunda kalacak oldukları ve birkaç saat içerisinde tüm kripto para uygulamalarının Google Play Store’dan kaldırılacak olduğu açıklandı. Yasaklanan kripto para madenciliği uygulamalarının zarara ve sorunlara neden olduğunu açıklayan Google Play Store editörleri, bu konuda geri adım atılmayacak olduğunu ve bulut bazlı kripto para madenciliği uygulamalarına da tam izin verilmeyecek olduğunu açıkladı.

Yasaklar Ardı Ardına

Kripto para yasakları ardı ardına uygulanırken, yatırımcıların bu konuda dikkatli olduğu karar bir o kadar madencilik uygulaması sahiplerinin dikkatli olması gerekiyor. Google Play Store’da kripto para madenciliği uygulaması sahibi bir geliştirici iseniz uygulamanız bugünden itibaren kaldırılacak ve bir daha uygulamanızı mağazaya geri eklemenize izin verilmeyecek.

Bunun yanında eğer normal kripto para uygulamanız var ise ve bu uygulama sadece kripto para haberleri/bilgileri ile ilgili ise bu yasaklar sizi hiçbir şekilde etkilemeyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu