Kripto HaberleriHaberlerGoogle'ın Kurucusu Ethereum Hakkında Konuştu

Google’ın Kurucusu Ethereum Hakkında Konuştu

Takip et

Google’ın kurucularından olan Sergey Brin bugün kripto paralar ile ilgili olarak açıklama yaptı. Kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarında kendisinin kripto paraları yakından izlediğini ve Ethereum ile ilgili her türlü gelişmeden haberdar olduğunun altını çizerek sözlerine devam eden Brin, bununla ilgili yaptığı açıklamasında her ay yeni teknolojilerin ve baş döndürücü gelişmelerin dünyada yaşandığına değinerek, bununla ilgili olarak kendilerinin de sürekli gündemi yakından izlediklerini açıkladı.

Google’ın kurucularından olan Sergey Brin, ifadelerinde dünyanın günden güne kripto paralar ile ilgili daha yeni adımlar atmak zorunda olduğunu dolaylı olarak belirtirken, bunun yanında Ethereum, Bitcoin ve Ripple gibi günümüzde lider konumda olan kripto paraların oldukça fazla değerli olduklarını, gelecekte çok daha fazla gelişecek kripto paralar olduklarının altını çizdi.

CEO’lar Açıklama Yapıyor

Google’ın kurucularından olan Sergey Brin tarafından yapılan açıklamalar, bir diğer taraftan dünyanın büyük teknoloji devlerinin bazı CEOlarından gelen kripto paralar ile ilgili açıklamalar kripto paraların geleceği için son derece dikkat çekici ve önemli olarak görünmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları