binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerGoogle'nin Kurucusu Ethereum Madenciliği Yapıyor

Google’nin Kurucusu Ethereum Madenciliği Yapıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Google‘nin kurucu ortağı olan Sergey Brin, konuşmacı olarak katıldığı bir Blockchain etkinliğinde Ethereum madenciliği yaptığını söyledi.

Servetinin 52 milyar dolar olduğu düşünülen Sergey Brin, Virgin şirketler grubunun CEO’su olan Richard Branson’un Fas’ta düzenlediği 2018 Blockchain Zirvesi‘nde konuştu.

Alphabet şirketinin başkanı ve Google’nin kurucu ortaklarından olan Brin, zirvede oğluyla beraber Ethereum madenciliği yaptığını ifade etti. Ayrıca Zcash‘in gizlilik özellikli bir kripto para olmasının öneminden de bahsetti.

Zcash’in “sıfır bilgi” kavramının gerçekten hayallerin ötesinde bir potansiyeli olduğunu söyledi.

Google Blockchain İle Yakından İlgileniyor

Google daha önce ICO reklamlarını kaldırılacağını ve yayınlamayacağını duyurmuştu. Fakat son zamanlarda şirket,  Blockchain teknolojisi ile yakından ilgileniyor. Yakın zamanda Google’nin kendi blok zincirini kuracağı iddia edilmişti. Ayrıca yine iddialara göre kurulan bu ekibe Ethereum’un kurucusu olan Vitalik Buterin‘in katılması için teklif sunulmuştu. Bunun yanı sıra Cardano’nun (ADA) kurucusu olan Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde Google’nin Londra’da ki genel merkezine gitmiş ve Cardano projesi hakkında bilgilendirmeler yapmıştı.

Buradan da görüyoruz ki dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Google, Blockchain ve kripto paralar ile yakından ilgileniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail