Altcoin

Göztepe’nin Taraftar Tokeni, Tek Bir Haber ile Yüzde 400 Yükseldi!

Göztepe S.K. Fan Token (GOZ) fiyatı tek bir spekülasyon ile beraber rekor bir yükseliş elde etti.

Taraftar tokenleri 2021 yılında büyük bir başarı ve popülerlik elde etse de 2022 yılında bu durum değişti. 2022 yılında koronavirüs salgınının da yavaşlamasına rağmen taraftar tokenlerinde beklenen ilgi görülemedi. Şimdi ise tek bir kulüp bunu değiştirmeye başladı.

İlgili Haber
Birçok Yatırımcıyı İçeride Bırakan Taraftar Tokenlarında Son Durum! – Juventus (JUV), Atletico Madrid (ATM) Ve Barcelona (BAR) Fiyat Analizi

GOZ Fiyatı Rekora Koşuyor

Göztepe Spor Kulübünün, Chiliz platformu ile ortaklaşa piyasaya sürdüğü kripto para birimi son 24 saat içerisinde rekor bir yükseliş elde etti. GOZ, bir anda 1,50 dolar seviyesinden 5,93 dolar seviyesine kadar yükselerek %400 yükseliş yakaladı.

GOZ fiyatında görülen bu yükselişin sebebi ise önemli bir geliştirme veya büyük bir duyuru değil. Tahmin edilebileceği gibi böyle bir yükselişin sebebi, büyük etki bırakabilecek teyit edilmemiş bir gelişme.

Twitter gibi sosyal medya platformlarında, milyarder Rus işadamı Roman Abramovich’in Göztepe’yi satın alabileceği vurgulanmakta. Söz konusu haber, İngiliz medyası tarafından servis edildi ve kısa sürede Türkiye içerisinde de kulaktan kulağa yayılmaya başladı.

Bu haberin henüz teyit edilmemesine rağmen Chiliz’in Türkiye sorumlusu Altuğ Öztürk’ten de fiyat ile ilgili imalı bir tweet paylaşıldığı da gözlerden kaçmadı. Göztepe’nin bu fiyat yükselişine Valencia’nın taraftar tokeninin de eşlik ettiği görülüyor.

Öztürk, Abramovich dedikodusunun fiyatı uçurduğunu iddia eden tweete de yanıt vererek kendisinin de yükselişin bu sebeple gerçekleştiğini düşündüğünü ima etti.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu