Ana SayfaAltcoinGrayscale, Kripto Para Fonlarında Güncelleme Yaptı: Bu Altcoinler Çıkarıldı!

Grayscale, Kripto Para Fonlarında Güncelleme Yaptı: Bu Altcoinler Çıkarıldı!

Takip et

Kripto para varlık yönetimi şirketi Grayscale Investments, ikinci çeyrek 2022 değerlendirmesinin ardından her bir ürün için değiştirilen fon içeriği oranlarını açıkladı.

Grayscale yaptığı basın açıklamasında, mevcut fonda bulunan altcoinlerin bir kısmını ağırlıklarına göre satarak Digital Large Cap Fund’ın portföyünü küçülttüğünü belirtti.

Kripto Para Şirketi, Çeşitli Altcoinleri Büyük Ölçekli Fonundan Çıkardı

Yeniden yapılan dengelemenin sonucu olarak, Digital Large Cap Fund artık Bitcoin Cash, Chainlink, Litecoin, Polkadot ve Uniswap’i içermiyor.

Dijital varlık yöneticisi ayrıca Digital Large Cap Fund’ın herhangi bir yeni token almadığını da belirtti.

Artık şirketin fonunun varlıkları ve ağırlıkları aşağıdaki gibi listeleniyor:

Bitcoin (BTC) %68.88, Ethereum (ETH) %25.22, Cardano (ADA) %2.71, Solana (SOL) %2.23 ve Avalanche (AVAX) %0.96.

Ayrıca Grayscale, GSCPxE Fonu’nun portföyünü, mevcut fon bileşenlerinden bazılarını kendi ağırlıklarına göre satarak azalttığını açıkladı.

Sonuç olarak, yeniden dengeleme nedeniyle Stellar Lumens (XLM) çıkarıldı ve yeni altcoin eklenmedi.

İlgili Haber
Grayscale CEO'su SEC'i Bitcoin Konusunda Suçladı!

Grayscale’e göre, 6 Temmuz itibariyle GSCPxE Fonu’nun fon bileşenlerini aşağıdaki varlıklar ve bunların ağırlıkları oluşturuyor:

Cardano (ADA) %31.69, Solana (SOL) %25.43, Polkadot (DOT) %13.90, Avalanche (AVAX) %10.87, Polygon (MATIC) %8.45, Cosmos (ATOM) %5.29, Algorand (ALGO) %4.37.

Grayscale Smart Contract Platform Ex-Ethereum Fund (GSCPxE Fund), yatırımcılara en iyi akıllı sözleşmeler platformlarına yatırım yapmalarını sağlayan bir fon olarak biliniyor.

Grayscale Digital Large Cap Fund ise yatırımcılara dijital varlıklar sektörünün büyük boyutlu altcoinlerine erişim sağlamayı amaçlıyor.

Raporda Grayscale, Digital Large Cap Fund, DeFi Fund veya GSCPxE Fund’ın hiçbirinin 2022’deki zorlu piyasa koşulları nedeniyle herhangi bir gelir elde etmediğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları