AltcoinHaberler

Grayscale Kurucusundan Decentraland (MANA) Paylaşımı Geldi! “Almak İster Misiniz?”

Metaverse akımı marketi domine etti.

Facebook’un Metaverse fitilini ateşlemesinin ardından, bu alana yönelik projeler üreten kripto paralarda hareketlilik arttı.

Facebook haberini aktardığımızda, bunun kripto para cephesinde güzel karlılıklara kapı aralayacağını aktarmıştık.

İlgili Haber
Facebook Metaverse İçin Adını Değiştirdi! Bu Akım Hangi Kripto Paraları Etkileyecek?

Son iki günün en çok yükselen kripto paralarına baktığımızda, sanal dünya ve VR temalı projelerde bir hype olduğunu gözlemliyoruz.

Son 24 saatte en çok yükselen altcoin Decentraland (MANA) oldu. Mananın 30 günlük performansına baktığımızda %200’ün üzerinde bir getiri sunduğunu gözlemliyoruz.

En büyük Bitcoin balinası Grayscale’in kurucusu Barry Silbert’ta kısa süre MANA ile ilgili bir paylaşım yaptı.

“Merkezi olmayan metaverse veri tabanında bir arazi satın almak ister misiniz?”  diye soran Silbert, buradan başlayın diyerek, Decentraland’ın market linkini paylaştı.

Haber saatimiz itibariyle 2.41$’dan işlem gören MANA’nın piyasa değeri, 4.3 milyar dolara ulaştı. Son 24 saatlik hacme baktığımızda 10 milyar doların üzerinde bir hacim olduğunu gözlemliyoruz.

Metaverse’in oluşturduğu hype ile birlikte paranın bu yöne aktığını,  Bitcoin ve diğer altcoinlerde bir geri çekilme olurken, Metaverse temalı projelerin marketten pozitif ayrıştığını gözlemliyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu