Ethereum

Grayscale’den Ethereum’a (ETH) Büyük Destek: Bu Alım ETH Fiyatını 2.000 Dolara Taşıyacak mı?

Grayscale sessiz dönemde 50.000 adet ETH daha aldığını açıkladı.

ABD’de kurumsal yatırımcılara hizmet veren Grayscale, Ethereum’un (ETH) sessizliğinden yararlanmaya devam ediyor. Grayscale’in son 24 saat içerisinde yine milyonlarca dolarlık ETH alımı yaptığı ortaya çıktı. Buna rağmen fiyatta ciddi bir artış olmaması ise yatırımcıları şaşırtıyor.

52.730 Ethereum Satın Aldılar

Ethereum fiyatı, 1.700 dolar bölgesine çıkmasından beri adeta yerinde sayıyor. BTC bu esnada 48.000 dolara kadar çıkarken ETH fiyatının 1.700 dolar ile 1.800 dolar arasında gidip gelmesi, bunun “uyuyan dev” muamalesi görmesine neden olmakta. Grayscale tarafından yayınlanan günlük verilere bakıldığında ise şirketin son 24 saat içerisinde 170 BTC, 52.730 ETH ve 36.987 LTC alımı yaptığı görülmekte. Bu da Grayscale kullanıcılarının neredeyse yaklaşık 90 milyon dolarlık ETH alarak en çok buna ilgi gösterdiklerini ortaya koymakta.

Bybt verilerine göre ise Grayscale’in son 10 günlük performansı çok daha etkileyici. Grayscale son 10 gün içerisinde neredeyse 200.000 ETH alımı yaparak arzın önemli bir kısmını tam anlamıyla ele geçirdi. Şu an kurumsal ilgi konusunda Ethereum’un Bitcoin de dahil bütün kripto paraları geride bıraktığı görülüyor.

Kurumsal Yatırımcı, ETH’ye İnanıyor

CoinShares verilerine göre Ethereum geçtiğimiz hafta kurumsal sermayenin %80’ini çekmişti. Ethereum balinalarının toplam sayısı ise son 3 ayın en yüksek seviyesine çıkarak rekor tazeledi. DeFi uygulamalarının artması ETH ağındaki işlem ücretlerini yükseltse de Ethereum 2.0 ile bütün bunların çözüleceği iddia edilmekte. Kurumsal yatırımcının bu yatırımlarının arkasında ise ağın geleceğine olan inanç yatıyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu