binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGrayscale'den Solana ve Chainlink Dahil Beş Altcoin İçin Yeni Duyuru!

Grayscale’den Solana ve Chainlink Dahil Beş Altcoin İçin Yeni Duyuru!

Grayscale sadece akredite yatırımcıların erişebileceği belirli kripto para tröstleri için özel abonelikler başlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcıların ana odak noktası olmaya devam ederken, portföy çeşitlendirmesi yakmak isteyen yatırımcılar BTC dışındaki altcoinlere de ilgi duyuyor.

Bu durumun farkında olan Grayscale çeşitli altcoin tröstleri için yeni bir adım attı. Bu altcoinlerin Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Litecoin (LTC), Solana (SOL) ve Stellar (XLM) olduğu görüldü.

Çinli kripto para gazetecisi Wu Blockchain’in paylaşımına göre, Grayscale sadece akredite yatırımcıların erişebileceği belirli kripto para tröstleri için özel abonelikler başlattı.

Bu tröstler arasında Grayscale Bitcoin Cash Trust, Grayscale Chainlink Trust, Grayscale Litecoin Trust, Grayscale Solana Trust ve Grayscale Stellar Lumens Trust yer alıyor.

Abonelikler net varlık değerine göre belirlenecek olup yatırımcılar, her bir fonun net varlık değerine göre abone olma fırsatına sahip olacak.

Grayscale, piyasadaki düzenleme eksikliği nedeniyle kurumsal oyunculara farklı kripto varlıklarına maruz kalma imkanı sundu. Ancak büyük kurumsal yatırımcılar yüksek işlem ücretlerinden dolayı GBTC’den uzak durdu. Yüksek işlem ücreti de geçtiğimiz ay Grayscale Bitcoin ETF’lerinin yaşadığı büyük çıkışların ardındaki en önemli faktörlerden biridir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail