AltcoinEthereum

Grayscale’in Son Raporu, Ethereum’un Yanı Sıra 1 Altcoine Daha İşaret Etti!

Grayscale, Cardano'nun yakında güçlenebileceğini düşünüyor.

Dünyanın en büyük dijital varlık odaklı varlık yöneticisi Grayscale tarafından yayınlanan bir araştırma raporuna göre, kripto para sektörü yakında olumlu bir hareketlilik görebilir.

Cardano Ederinin Altında!

Grayscale özellikle Bitcoin, Ethereum ve ilginç bir şekilde son zamanların popüler bir altcoinin üzerinde durdu. Özellikle ETH’nin tam olarak fiyat performansını göstermediğini ve “değerinin altında” işlem gördüğünü ifade eden Grayscale’in yayınladığı rapor dikkat çekti.

Pazar günü yayınlanan araştırma raporuna bakıldığında, toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi Cardano’nun temellerinin çok sağlam olduğunun vurgulandığı görülüyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana yaşanan gelişmelere dikkat çeken Grayscale ekibi, özellikle akıllı kontratlara dikkat çekmiş durumda.

Charles Hoskinson tarafından geliştirilen projede akıllı kontrat desteği getiren Alonzo hard forku büyük bir sükse yaptı ve fiyat 3 doların üzerine kadar çıktı.

Bu sebeple “Ethereum katili” olarak adlandırılan coinler listesine Cardano da resmen girmiş oldu. Ethereum, DeFi ve NFT sektörlerinde en fazla kullanılan ağ olduğu için çoğu zaman bir aktarım yapmak yüzlerce doları bulabiliyor.

Tam da bu noktada ETH’ye rakip olarak yapılan bu güncelleme gelişmeleri ile Cardano ağı üzerinde son 12 ayda 1,6 trilyon dolarlık on-chain işlem gerçekleştirildi. Bu da ETH’deki yüksek maliyetli işlemler için kullanıcıların alternatif aradığının bir kanıtı.

Grayscale bu güncellemeler ve yenilikler sebebiyle Cardano’nun en az Ethereum kadar ederinin altında olduğunu ve gerçek değerini henüz sergilemediğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu