coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore Borsalarında 5 Altcoinin İşlem Hacminde Olağandışı Artışlar Yaşanıyor

Güney Kore Borsalarında 5 Altcoinin İşlem Hacminde Olağandışı Artışlar Yaşanıyor

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit üzerindeki bazı altcoinlerde olağandışı işlem hacimleri kaydedildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit’te birkaç altcoinin işlem hacimlerinde olağandışı artışlar tespit edildi.

Söz konusu altcoinler listesinde GRT, ADA, ARDR, WAVES ve DOT yer alıyor.

The Graph (GRT) 4 saatlik grafikte işlem hacminde önemli bir artış gösterdi. Upbit’te, 665 bin dolar olan ortalama 50 4 saatlik hacim 1 milyona yükselerek %92.30’luk bir artış gösterdi. Aynı dönemde, Binance’de hacim %14,72’lik bir değişim gösterdi.

Cardano (ADA) 1 saatlik grafiği, Upbit’teki işlem hacminde etkileyici bir %194.43’lük artış olduğunu ortaya koydu ve 188 bin dolar olan ortalama 50 1 saatlik hacim 555 bin dolara fırladı. Binance’te ise değişim %1,41 ile nispeten mütevazı kaldı.

Ardor (ARDR), Upbit’teki 4 saatlik işlem hacminde %492.57’lik şaşırtıcı bir artış görerek ortalama 4 milyon dolardan 22 milyon dolara sıçradı. Binance’de de hacim ortalama 673 binden 932 bine yükselerek %38.49’luk bir değişim kaydetti.

İlgili Haber  Kripto Para Borsa Hacim Raporu Açıklandı: İşte Binance, Coinbase, Bybit ve Diğer 10 Borsanın Performansı

Waves’in (WAVES) 1 saatlik grafiğindeki işlem hacmi Upbit’te %210,37 gibi önemli bir artış yaşadı ve 271 bin dolar olan ortalama hacim 841 bin dolara yükseldi. Binance’te %26.22’lik daha muhafazakâr bir artış görüldü ve hacim ortalama 107 bin dolardan 135 bin dolara yükseldi.

Son olarak, Polkadot (DOT) 1 saatlik grafiğindeki işlem hacmi Upbit’te %417.53’lük çarpıcı bir artışa tanık oldu ve 13 bin dolarlık ortalama hacim 65 bin dolara yükseldi. Binance’te ise hacim ortalama 62 bin dolardan 89 bin dolara yükselerek %42.21’lik bir değişim gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu güney Kore luna coin sahibinin ülkesi güney Kore coinin hepsinden Uzak durun bunlar dünyanın en büyük dolandırıcılık yapan ülkesine sahip dikatli olmakta fayda var

Anonim

Dogru uzak durmak lyl

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail