Kripto HaberleriHaberlerGüney Kore, kripto para gücünü kaybedebilir

Güney Kore, kripto para gücünü kaybedebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin yasaklar uygulamaya devam ettiği kripto paralar konusunda bazı güç kaybı yaşayabilecek olduğu ve bunun yakın zamanda olabileceğine dair ciddi iddialar bulunuyor. Ülkede yapılan bireysel araştırmalarda kripto paralara güven ve destek oranı son derece yüksek iken, mevcut Güney Kore hükümetine güven ise neredeyse sıfır. Hükümetin kripto paralar konusunda devlet memurları ve ailelerine getirdiği kripto yasaklarını destekleyenlerin oranı bir hayli fazla olsada sıradan vatandaşlar için getirilmesi beklenen yasakların ülke için gelecekte ”kripto para cenneti” ifadesinin kullanılmasının önüne geçebilecek olduğu düşünülüyor.

Yasaklar hoş olmuyor!

Güney Kore vatandaşlarına göre mevcut kripto para yasakları ve diğer yasaklar ülke vatandaşları için hiç mi hiç iyi olmuyor. Ülkenin gelecekte ekonomisinin kripto paralar ile daha iyi konuma gelebilecek olduğunu belirten ve düşünen bireysel yatırımcılar, bu türden yasakların ise ülkede güç kaybına sebep olabilecek olduğunu savunarak uygulanan veya uygulanmaya başlanacak olan yasakların derhal kaldırılmasını, aksi durumda sonuçlarının daha da kötü olabilecek olduğunu ifade ediyor.

  • Güney Kore demokratik, insan haklarının en üstün düzeyde uygulandığı dünyanın en büyük ekonomilerinden bir tanesi.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları