coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore'de 5 Altcoinde Olağandışı İşlem Hacmi Artışları Yaşanıyor!

Güney Kore’de 5 Altcoinde Olağandışı İşlem Hacmi Artışları Yaşanıyor!

Verilere göre, Güney Kore'nin en popüler kripto para borsası Upbit üzerinde olağandışı işlem hacim artışları var.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, birkaç altcoinin işlem hacimlerinde olağandışı artışlar kaydetti. Upbit aynı zamanda Binance’in ardından dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası konumunda.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS) için bir saatlik grafik, Upbit’teki işlem hacminde önemli bir artış gösterdi. Ortalama 50 1 saatlik hacim 32 bin dolardı, ancak son kaydedilen hacim %513,19’luk bir artışla 196 bin dolara ulaştı. Binance’te ise değişim daha mütevazı oldu ve ortalama 55 bin dolar hacimden 60 bin dolara %10.06’lık bir artış kaydedildi.

PlayDapp (PLA)

PlayDapp (PLA) da Upbit’teki işlem hacminde önemli bir artış gördü. Ortalama 119 bin dolar olan 50 1 saatlik hacim, %421,87’lik bir artışla 622 bin dolara sıçradı. Bununla birlikte, Binance’de hacim %4,49 oranında hafif bir düşüşle ortalama 77 bin dolardan 73 bin dolara geriledi.

İlgili Haber  Bu Altcoinde Geliştirici Bağlantılı Cüzdanlardan Binance'e Yüklü Transfer Yapıldı!

Polymesh (POLYX)

Polymesh’in (POLYX) Upbit’teki işlem hacmi %194.32’lik bir artışla 216 bin dolar olan ortalama 50 1 saatlik hacimden 637 bine yükselerek neredeyse üçe katlandı. Buna karşılık, Binance’de hacim ortalama 224 bin dolardan 184 bin dolara düşerek %17.88 oranında azaldı.

JUST (JST)

JUST (JST), Upbit’te işlem hacminde önemli bir artış yaşadı ve ortalama 50 1 saatlik hacim 437 bin dolardan %174,89 artışla 1 milyona yükseldi. Binance’te ise hacim %40,69 oranında artarak ortalama 984 bin dolardan 1 milyona yükseldi.

Arbitrum (ARB)

Son olarak, Arbitrum (ARB) Upbit’teki işlem hacminde iki kattan fazla bir artış gördü ve ortalama 313 bin dolar olan 50 1 saatlik hacimden 1 milyon dolara %233.70’lik bir yükseliş kaydetti. Binance’te ise aynı zaman diliminde %26 hacim yükselişi yaşandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mete Cilasun

Upbit, Binance’n ardından dünyanın ikinci büyük borsasıymış hastir…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail