binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Koreliler, Binance'te Listeli Altcoine Hücum Ettiler: Kendi Borsalarında Yüzde 50 Daha...

Güney Koreliler, Binance’te Listeli Altcoine Hücum Ettiler: Kendi Borsalarında Yüzde 50 Daha Yüksek Fiyattan İşlem Görüyor!

Güney Kore odaklı kripto para borsalarında bir altcoinin fiyatı diğer borsalara göre neredeyse yüzde 50 daha yüksek fiyattan satılıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Verilere göre Güney Koreli kripto para traderları, bir süredir yaşadığı yükselişler ile konuşulan CyberConnect (CYBER) altcoinine odaklandı.

Tokenin fiyatı Binance üzerinde 10 dolar civarından işlem görürken bu yazının yazıldığı anlarda Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit üzerinde 14 dolardan, yine Güney Koreli bir borsa olan Bithumb üzerinde ise yaklaşık olarak 15 dolardan işlem görüyor.

CYBER U tabanlı sözleşmelerin mevcut yıllık fonlama oranı büyük borsalarda -%500’ün, Binance’te ise -%662’nin üzerinde.

Böylelikle CYBER, söz konusu borsalarda tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmış oldu. Token için diğer büyük borsalarda tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru 10.36 dolar seviyesinde.

CYBER fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren grafik.
İlgili Haber  Kripto Ödeme Devi Alchemy Pay, Web3 Projesiyle Ortaklık Kurdu!

CYBER, kısa bir süre önce Binance üzerinde bir Launchpool aracılığı ile piyasaya sürülmüş ve geçtiğimiz hafta fiyatını neredeyse iki katına çıkarmıştı. Altcoinin 100 milyon adetlik bir maksimum arzı bulunuyor ve bunların 11 milyonu sirkülasyonda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail