CardanoHaberler

Gunther Dobrauz’dan Cardano’ya (ADA) Ve Geliştiricilerine Övgü Dolu Sözler

Dobrauz, Cardano’nun gelecekte son derece önemli roller üstleneceğine inanıyor.

Denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri alanında hizmet sunan ve 157 ülkede 220.000’i aşkın müşteriye destek veren PwC’nin yasal lideri Dobrauz, Twitter’dan yayınladığı bir mesajda Cardano Vakfı’nın merkeziyetsizliğin geleceğinde son derece önemli roller üstleneceğinden bahsetti. Dobrauz ayrıca Cardano ve Ethereum Classic’in arkasındaki Blockchain firması IOHK kurucusu Charles Hoskinson’ın da kripto paraların geleceğinde büyük pay sahibi olduğunu ifade etti ve sözlerine şöyle devam etti:

Cardano ekibinin ve gerçekten de Cardano ekosisteminin öteden beri takipçisiyim. Şahsen muhteşem bir iş çıkardıklarına inanıyorum. Aynı şey diğer bazı projeler için de geçerli.

PwC ve Cardano arasındaki ilişkinin temelleri yeni atılmış değil. IOHK kurucusu Charles Hoskinson bundan yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirdiği bir YouTube canlı yayınında PwC ile Cardano’nun bir ticarileştirme stratejisi geliştireceğinden bahsetmiş ve PwC’nin, Cardano’nun benimsenmesinde aktif rol alan Emurgo şirketi ile IOHK’nin yürüttüğü ortaklaşa strateji geliştirme çalışmalarında moderatör olarak görev yaptığını belirtmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu