AltcoinBitcoinEthereumHaberlerKripto ParaXRP

Günün En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Altcoinleri!

Altcoinlerdeki hareketlilik yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bitcoin yeni yıl öncesi son hafta sonunda, perakende yatırımcıların elinde rekorlar kırmaya devam ediyor. 28500$ seviyelerinden yaptığı 2000$’lık geri çekilme sonrası sakinlemeye ve dinlenmeye başlayan Bitcoin, sahneyi şimdilik altcoinlere bıraktı.

Altcoinlerde uzun süredir kırımızı renk göremeye alışkın olan yatırımcıların, Bitcoin hakimiyetinde yaşanan %2’lik düşüşle bile yüzleri gülmeye başladı. Altcoin boğasını heyecanla bekleyen ve piyasaya yeni girmiş, daha önce boğa görmeyen yatırımcılar, “başlıyor muyuz?” sorusunu sorarken, uzmanlar Bitcoin hakimiyetinin hala çok yüksek olduğunun altını çizerek yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Coinmarketcap verilerine göre, son 24 saatte en çok kazanan altcoinlere baktığımızda 3. sırayı %95 artışla Bankcoin (BANK) , 2. sırayı %165 artış ile TriumphX (TRIX)  ve 1.sırayı %173  artışla ODEM (ODE) doldurmuş görünüyor.

Coinmarketcap verilerine göre, son 24 saatte en çok kaybedenler ise şu şekilde, 3. sırada %52 kayıpla YFPRO Finance (YFPRO), 2. sırada %68 kayıpla ALL BEST ICO (ALLBI), 1. sırada %82 kayıpla CEZO (CEZ) bulunuyor.

27.12.2020 – En Çok Yükselen ve Düşüş Yaşayan Coinler

Hacme göre en büyük 20 coinin kar en fazla kazandıranları ve kaybettirenleri de şu şekilde:

Coinmarketcap verilerine göre, son 24 saatte en çok kazanan altcoinlere baktığımızda 3. sırayı %10.17 artışla Ethereum (ETH) , 2. sırayı %9 artış ile Bitcoin Cash (BCH)  ve 1.sırayı %15.07  artışla Chainlink (LINK) doldurmuş görünüyor.

Coinmarketcap verilerine göre, son 24 saatte en çok kaybedenler ise şu şekilde, 3. sırada %0.10 kayıpla Monero (XMR), 2. sırada %3.35 kayıpla NEM (XEM), 1. sırada %3.10 kayıpla XRP bulunuyor.

Öte yandan genel kripto para piyasası market hacmi son 24 saatte %7 oranında artış göstererek, 725 milyar dolar seviyelerine ulaştı. Haber saatimiz itibariyle son 24 saatte yatırımcısına %9 oranında getiri sağlayan Bitcoin 27.300$ seviyelerinden işlem görüyor.

*Piyasa aşırı volatil olduğundan yayın ve okuma saatinde veriler değişiklik gösterebilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu