Haberler

Hamas’ın Kripto Paraları Takibe Alındı

İzzeddin el-Kassam Tugayları'nın yetkilisinden yapılan açıklamada kripto paralar ile para aldıkları açıklanmıştı.

İzzeddin el-Kassam Tugayları’na yapılan ödemeler kayıt altına alındı. İsrailli bir firma tarafından özel olarak incelenen Hamas’ın kripto para işlemlerinde nereden kripto para aldıkları ve ne kadar kripto para aldıkları artık ortaya çıkarılmaya başladı. İsrail, Filistin yönetimi ile yaşadığı kritik düzeydeki sorunlar nedeniyle uzun yıllardır sorunlar yaşıyor. İsrail, Filistin’in toprakları olmadığını iddia ederken, toprakların büyük kısmının Yahudi halkına ait olduğunu ve bu toprakları almaya devam edecek olduklarını açıklıyor. Hamas ise eli silahlı bir siyasi parti ve kendisini savunma anlamında da korumayı sürdüren Filistinli bir grup.

Hamas izleniyor!

Hamas’ın kripto para işlemlerinin takibe alınması ile Malta merkezli Binance borsasından ve Rusya merkezli kripto para borsasından para transfer edildiği, 2.500 dolar değerinde paranın Hamas’a gönderildiği İsrailli firma tarafından ortaya çıkarıldı. İsrail’in Hamas’a karşı yapılan yardımları engellemek için kapsamlı çalışmaları var ve bu çalışmalar sürekli olarak Hamas’a ve Filistin’e yapılan bağışları engellemeye yönelik. Hamas’ın kripto paraları İsrail’e karşı kullanmasının farklı sebepleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu