Kripto ParaSponsorlu

Herkes Madenci Olabilir: Ethereum eRush İle Tanışın!

Kolay bir şekilde kripto para madencisi olabileceğiniz Ethereum eRush ile tanışın. İşte detaylar...

Bilindiği gibi kripto para madenciliği denilince akla pahalı makineler, çok fazla ısınan bilgisayar parçaları ve ciddi elektrik faturaları gelir. Bu yüzden bu işe kalkışmak oldukça maliyeti ve risklidir. Ancak Proof of Live algoritmasının icadı ile beraber artık madencilik kavramını çok daha kolay bir boyuta taşınmış oldu.

Bu algoritma sayesinde isteyen herkes 10 dakika süren bir kurumdan sonra madencilik yapmaya başlayabilir. Sistemi bilgisayarına kuran madencilerin yapması gerekenler, 24 saat bilgisayarı açık tutmak, İnternete bağlı olmak ve Pol Miner isimli programı aktif olarak çalıştırmaktan ibarettir. Tüm bunları yapan ve sistemde aktif kalan kullanıcı her blok çözüldüğünde ortaya çıkan 16.384 EER tokenden kendine düşen payı alır. (Pay stake* edilen EER tokeni miktarına göre dağıtılır).

Mevcut durumda sistem aynı Bitcoin gibi işlemektedir ve arz miktarı kısıtlıdır. Toplamda 24,092,240 arz ile kısıtlı olan sistemde tıpkı BTC’de olduğu gibi halving yani blok ödülü yarılanma durumu belli aralıkla meydana gelmektedir. 730 blokta bir gerçekleşen bu durum ile şu an 16,384 olan EER ödülü 8,192 adet EER’ye düşerek arzın git gide düşürülmesi ve bu sayede de fiyatın yükselmesi amaçlanmaktadır.

Herhangi bir CEO’su bulunmayan ve tamamen açık kaynak kodlu olan bu sisteme her geçen gün onlarca kişi dahil olmaktadır.

EER’yi öne çıkaran en büyük özelliklerden biri de alfanümerik metin gönderme imkanı olması. Yani herhangi bir EER aktarımı yapılması durumunda tıpkı klasik banka sistemlerinde olduğu gibi “aktarım açıklaması” özelliği imkanlı hale gelmektedir. Şirketlerin ödeme alma işlemleri için de çok kullanışlı olan EER, 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde herhangi bir şirkete entegre edilebilir durumdadır.

An itibarı ile Sistemkoin, idcm.io borsalarında listelenen EER, ilerleyen günlerde daha birçok borsada listelenmek için adımlar atmaktadır.

Peki EER Madencisi Nasıl Olunur?

Ethereum eRush (EER) madencisi olmak için aranan ilk şart 0.2 Ethereum olan bir cüzdana sahip olmaktır. Daha sonra infura.io gibi bir Web3 Sağlayıcısı ile minimum 100, maksimumum 3000 ERR stake* ederek madencilik işlemine başlanmış olur.

*Stake etmek, bir blockchain ağının operasyonlarını destekleyebilmek için fonları bir kripto para cüzdanında tutma sürecidir. Özet olarak, ödül elde etmek için kripto paraları bir cüzdanda kitlemekten ibarettir.

Detaylı anlatım için tıklayın: https://bit.ly/2xRoPJd

Sosyal Medya Hesapları

Telegram:
Global https://t.me/ethereumerush
Türkçe bilgilendirme grubu :
http://t.me/ethereumerushturkiye
Instagram: instagram.com/ethereumrush
Twitter: https://twitter.com/EthereumRush


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu