Haberler

Hindistan 2019’da Son Kararını Vermek Zorunda Mı?

Hindistan'da 2019 nasıl geçecek?

Hindistan hükümeti 2019 yılında kripto para birimleri hakkında karar vermeyi deneyecek. Ülke, kripto para birimlerinin geleceği hakkında yaptığı açıklamada yasakların uygulanacak olduğunu açıklamıştı. Hindistan hükümetinin kripto para borsalarına yönelik yasakları ve kripto para borsalarının banka hesabı açmalarına izin vermiyor, mevcut banka hesaplarını ise kapatıyor olması ülkenin geleceğini etkileyecek kripto para kararları vermesine neden olurken, aynı zamanda ülkedeki kripto para borsalarının diğer ülkelere yönelmesine ve farklı ülkelerde hizmet sunmaya zorluyor.

Pakistan’da yasaklayabilir

Hindistan’a komşu olan düşman ülke Pakistan ise kripto paraları henüz yasaklamadı. Her an yasak kararını uygulayabilecek olan Pakistan’ın 2019 yılında Hindistan tarafından verilecek kararları takip ettiği ve ülkesinde kripto paraların geleceği hakkında neler olabileceğini ve engel ihtiyacı olup olmayacak olduğuna karar verecek.

  • Hindistan’da kripto para kararlarından dolayı yasakları takip etmek ve izlemek zorunda olan yatırımcıların, kripto para borsalarındaki paralarını çekmeleri durumunda bile banka hesapları inceleniyor ve hesaplar hemen dondurulabiliyor. Hindistan’ın bu kararlarının gelecekte değişip değişmeyecek olduğunu ise bugün vereceği kararlar değiştirecek.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu