Haberler

Hindistan Hükümeti ”Katı Şartlar” İle Kripto Paraları Yasallaştırabilir!

Hindistan'da katı yasalar ile kripto paralar yasal olabilir.

Hindistan hükümetinden bir komite yetkilisinin açıklamasına dayandırılan New İndian Expres adlı haber kaynağında ”kripto paralar ile ilgili olarak iki komite toplantısını düzenledik bile, bu toplantı ile birlikte kripto paraların düzenlenmesi ve Hindistan hükümeti tarafından yasallaştırılması için nasıl adımlar atılabilecek olduğu konuşuldu.” ifadeleri kullanıldı. Aynı kaynak, kripto paraların ülke genelinde yasallaştırılması için belirli bir süreye ihtiyaç olduğunu ve bu sürenin çok uzun sürmeyebilecek olduğunu açıklayarak, kripto paraların ülkede çok ağır ve katı şartlar ile yasallaştırılabilir olabileceğini açıkladı.

Tepkiler ağır olacak!

Hindistan hükümetine eğer katı ve ağır şartlar altında kripto paraları yasallaştırırsa tepkilerin çok ağır olacağı biliniyor. Vatandaşlar, hükümetin önce ekonomik koşulları iyileştirmesini, 700 milyondan daha fazla evde tuvalet olmama sorununu çözmesini ve en son aşamada kripto paralar ile ilgili düzenlemelerin yapılabilecek olduğunu ifade ediyorlar. Hindistan hükümetinin yöneticileri ise kripto paralara asla özgür bir ortam sunmayacaklarını ve hep ceza, kısıtlama ve benzer katı yönetimi kripto paralar için tercih edecek olduklarını her açıklamasında farklı ifadelerle belirtmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
New İndian Expres
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu