bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerHindistan Rezerv Bankası kendi elektronik parasını çıkaracak

Hindistan Rezerv Bankası kendi elektronik parasını çıkaracak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hindistan Rezerv Bankası (RBI) yapılan gizli bir toplantı ile kripto paralar hakkında ülkenin kendi kripto parasına sahip olması gerektiğini ve bununla ilgili olarak ülke genelinde araştırmalara devam ettiklerini açıkladı. Bitcoin ile ilgili ülkede yasakların olması ve mevcut kripto para yasaklarının devam ediyor olmasının etkileri gelecek 30 gün içerisinde kesin karara bağlanacak ve Hindistan yönetimi kripto paralar konusunda yeni bir takım adımlar atmak zorunda kalacak. Bu 30 gün içerisinde eğer ki olumlu veya olumsuz bir adım atılmaz ise ülkede belirsizlik daha fazla olacak olduğu için hemen acil olarak önlemler alınması gerekiyor.

Hindistan önlemler alacak

Hindistan yönetimi kripto paralar konusunda bazı önlemler alacak iken, alınacak olan bu önlemler konusunda neler olacağı ve nasıl önlemler alınacak olduğu bilinmezliğini koruyor. RBI ise ülkenin yerli kripto parası olması için çalışmalara devam edilecek olduğunu ve yerli kripto para birimi için gerekli olan adımları ülke yönetimi ve RBI olarak atabilecek olduklarının mesajını şimdiden vermeye başlamış durumdalar. RBI güçlü bir merkez bankası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları