Haberler

Hindistan’da Bitcoin’e İlgi Artabilir

Bitcoin'e ilginin artması mümkün.

Hindistan ve Pakistan arasında yaşanan sıcak gelişmeler bölge halkının kripto paralara ilgisinin artmasında büyük rol oynayabilir. Kripto para sahibi olan halkın yasaklar karşısında eli kolu bağlı olarak beklediği ve sınırlı imkanlar ile kripto paralara sahip olduğu Hindistan’da bölgesel çatışmalat patlak verdi. Ülkede Pakistan tarafından düzenlendiği ve arkasında Pakistan istihbaratının olduğu iddia edilen saldırı olayından sonra 2 ülke vatandaşları da panik yaşadı ve tekrar yatırımların ve ekonominin geleceği gündeme geldi.

Bitcoin yatırımcıları mevcut yatırımlarının güvende olduğundan emin olurken, altın ve real para yatırımcıları ise değer düşüşü ve olası savaş durumunda ne olacak olduğunu düşünmeye başladılar. Bitcoin sahibi olan kişiler ise yaşananlardan yatırımlarının değer kaybetmeyecek olduğunu ve kripto paralarının değer kaybetmeyecek olduğunu düşünüyor.

Pakistan vatandaşları ne düşünüyor?

Pakistan vatandaşları ise iki ülke arasında yaşanan olayların kripto para sahibi olmaları durumunda değer kaybetmeyecek olduğunu, yatırımlarının değer kaybetmesini beklemediklerini ve kripto paralara tüm yatırımlarının yapılmasının doğru olmadığını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu