HaberlerKripto Para

Hindistan’da kripto para ATM’leri artış gösterebilir

Hindistan’da yasaklar dolayısı ile Unicoin tarafından Bitcoin ATM’si sayısının kısa süre içerisinde artmasına yönelik beklentilerin olduğu ve bu beklentiler dolayısı ile ülkede yasal olarak bir takım adımların atılmaya devam edildiği iddia edildi. Hindistan Anayasa Mahkemesi ve hükümet arasında yaşanan krizde Anayasa Mahkemesi’nin hakları yok sayıldı ve hükümet yönetimi kripto paralara izin vermeyecek olduklarını, davaları ise geciktirecek olduklarını ve ülkede yasaları kendilerinin çıkarma hakları olduğunu ifade ederek, kripto paraları da istemediklerini resmen resmi olarak ilan etmişti.

Rüşvet, cinayet ve nicesi.

Hindistan’da kripto paraların kullanımını dışında nakit olarak yapılan ödemeler sonucunda her gün onlarca vaka ortaya çıkıyor ve Hindistan hükümeti bu olayları engellemekte başarılı olamıyor. Hintliler ise kripto paraların hükümeti korkutmasının bir diğer farklı nedenin bu ve buna benzer olayların sayısında yaşanabilecek olan olası artışlar dolayısı ile olduğunu düşünüyor.

  • Hindistan’da kripto para kullanımı yasaklanmasına rağmen, hala aktif olarak kripto paralar bir şekilde kullanılabiliyor. Bitcoin ATM’leri sayesinde ise tüm yasakların belirli seviyede delinebilecek olduğu tahmin edilmekte.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu