Haberler

Hindistan’ın kripto para üretmesi ”demokrasi” felaketi olabilir

Eğitimci ve kripto para analisti Andreas Antonopoulos, Hindistan Rezerv Bankası tarafından üretimi yapılması beklenen yerli kripto para birimi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada bu türden bir adımın çok felaket yan etkileri olacağını ve ülkede demokrasinin zaten batmış halde olan seviyesini ”ölmüş” seviyeye indirecek olduğunu açıkladı.

Andreas Antonopoulos, kripto paralar hakkında Hindistan’ın henüz daha kesin kripto paralara adapte olmadığını ama yerli kripto para durumunda yerel para biriminin yerine yerli kripto para biriminin geçebilecek olduğu uyarısında bulunarak bu konuda çok dikkatli hareket edilmesi gerektiğini açıkladı.

Demokrasiyi bitirir!

Bu türden bir adımın Hindistan genelinde demokrasiyi 1.3 milyar insan için bitirecek olduğunu ifade eden eğitmen, demokrasi ve insan haklarının korunması için kripto paralara vatandaşların tamamen karşı çıkması ve sadece Bitcoin ve benzer kripto paraların kullanımının olması yönünde taleplerini ve duruşlarını göstermesi gerektiği açıklandı.

Hindistan’ın katı ve sert yönetimi ise vatandaşlarına her türlü zorluk ve engellemelerine rağmen istediği konuda adım atmaktan bir an olsun geri durmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu