coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizHızla Yükselen Bitcoin 24 Saatte Yüzde 15 Düştü

Hızla Yükselen Bitcoin 24 Saatte Yüzde 15 Düştü

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hızla Yükselen Bitcoin 24 Saatte Yüzde 15 Düştü

Art arda gelen olumlu haberlerle son 2 haftadır yükseliş trendine giren Bitcoin, bugün itibari ile yüzde 15’lik bir kayıpla 10.200 dolar seviyelerinde işlem görüyor.Ayrıca Coinmarketcap.com’a göre kripto paralar üzerindeki piyasa hacmi 515 milyar dolar seviyesinden 450 milyar dolar seviyelerine geriledi.

Ancak birçok analizciye göre bu beklenen bir olaydı. 3 gün önce yazdığımız “Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?” adlı makalemizde bu düşüşün beklendiğini sizlere aktarmıştık.

Öte yandan pazar hacmi en yüksek olan diğer kripto paraların fiyatları an itibari ile şöyle:

Ethereum $830 Dolar – %10′ luk düşüş,

Ripple $1,00 – %10′ luk düşüş,

Litecoin $209,14 –  %15′ lik düşüş

ile işleme devam ediyor.

Peki Bundan Sonra Ne Olur?

Birçok analizcinin görüşüne ve teknik analizlere göre, dün itibariyle 11.800 seviyelerine kadar tırmanan Bitcoin’in fiyatı hacmine göre olması olması gerekenden çok yüksekti ve bir geri çekilme hareketi bekliyordu. Şuan yaşanan bu düşüşün bu geri çekilme hareketi olduğu söyleniyor. Ayrıca 10.000 dolar sınırının aşağısına inerse 9200 dolarlara kadar düşebileceği öngörülüyor. Ancak bu geri çekilmeden sonra Bitcoin’in tekrar 15 bin dolar seviyelerine çıkabileceği ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları