fbpx
AnalizBitcoin

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

Geçen günlerde yazdığımız makalede bitcoin için 10 bin dolar seviyelerinin psikolojik bir sınır olduğunu ve bu değerin üstüne çıkması durumunda yatırımcılar tarafından eski güvenini tekrar kazanarak hızlı bir şekilde yükseleceğini söylemiştik. An itibari ile bitcoin 10.800 dolar seviyelerinde dolanıyor ve eski popülaritesini kazanmışa benziyor.

Peki Bu Seviyelerden Bitcoin Alınır Mı?

Bitcoin çok kısa bir sürede 10 bin dolarının üzerini gördüğü için bir çok analizci tarafından fiyatının olağan dışı olduğu söyleniyor. Bir çok teknik analiz grafiklerine bakıldığında da şuan ki fiyatın arzın çok üzerinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bütün bu analizler sonucu çok yakın zamanda bitcoinin tekrar 9000 – 9200 dolar seviyelerine gelmesi öngörülüyor.

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

9000 Seviyelerinden Sonra Ne Olur?

Eğer ki bitcoin tekrar 9000 dolar seviyelerine kadar inerse bu seviyeler tam alım fırsatı olabilir. Çünkü yine birçok analizciye göre bu seviyelerden tekrar 10.000 dolar seviyelerine çıkması, psikolojik sınırın ikinci defa aşılması demek. Buda demek oluyor ki bitcoin ikinci kez 9 binlerden 10 bin seviyelerine geldiğinde artık ciddi bir yükseliş trendine girebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı