Kripto HaberleriAnalizBitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

Geçen günlerde yazdığımız makalede bitcoin için 10 bin dolar seviyelerinin psikolojik bir sınır olduğunu ve bu değerin üstüne çıkması durumunda yatırımcılar tarafından eski güvenini tekrar kazanarak hızlı bir şekilde yükseleceğini söylemiştik. An itibari ile bitcoin 10.800 dolar seviyelerinde dolanıyor ve eski popülaritesini kazanmışa benziyor.

Peki Bu Seviyelerden Bitcoin Alınır Mı?

Bitcoin çok kısa bir sürede 10 bin dolarının üzerini gördüğü için bir çok analizci tarafından fiyatının olağan dışı olduğu söyleniyor. Bir çok teknik analiz grafiklerine bakıldığında da şuan ki fiyatın arzın çok üzerinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bütün bu analizler sonucu çok yakın zamanda bitcoinin tekrar 9000 – 9200 dolar seviyelerine gelmesi öngörülüyor.

Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerinden Alınır Mı?

9000 Seviyelerinden Sonra Ne Olur?

Eğer ki bitcoin tekrar 9000 dolar seviyelerine kadar inerse bu seviyeler tam alım fırsatı olabilir. Çünkü yine birçok analizciye göre bu seviyelerden tekrar 10.000 dolar seviyelerine çıkması, psikolojik sınırın ikinci defa aşılması demek. Buda demek oluyor ki bitcoin ikinci kez 9 binlerden 10 bin seviyelerine geldiğinde artık ciddi bir yükseliş trendine girebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay