Haberler

Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası CEO’su Bitmain’i Uyardı!

Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası‘na (HKEX CEO'su Charlie Li Xiaojia'dan Bitmain'e uyarı var.

Çinli kripto para madenciliği devi Bitmain, bir süre önce Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası‘na halka arz başvurusunda bulunmuş ancak bu başvuruya yanıt verilmemişti. Henüz ne olduğu bilinmeyen halka arz başvurusunun kabul edilmeyecek olduğu iddiaları bile artık gündeme gelmezken, Davos kasabasında ekonomik zirvede açıklama yapan Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası‘na (HKEX CEO’su Charlie Li, dolaylı yoldan Bitmain’i uyardı.

Li, ”eğer bir şirket bir işi doğru yapıyor ve buradan gelir kazanıp bunu tescillemek ve devam ettirmek istiyorsa gerekli olan ve üzerine düşenleri yapmalı. Bir şirket tescilini almak istediği ilk kazançlı işinin arkasından bir başka işe başlıyor ve bu işte tecrübesi yok ise ilk işi sürdürülebilir değildir” dedi.

Bitmain batacak iddiaları

Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası‘na (HKEX CEO’su Charlie Li Xiaojia bu nedenle Bitmain’in halka arz başvurusunu kabul etmeyecek olduklarını belki de kabul etmediklerini dolaylı olarak açıklamış oldu. Borsanın, Bitmain’e yönelik uyarısı sonrasında bir süredir iflas edecek olduğu, ekonomik krizde olduğu iddia edilen Bitmain’in iflasının gerçek olabileceği iddiası tekrar gündeme geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu