binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinHong Kong'tan Kripto Paralar İçin 100 Milyon Dolarlık Fon!

Hong Kong’tan Kripto Paralar İçin 100 Milyon Dolarlık Fon!

CMCC Global son yatırım turunda  100 milyon dolar fon topladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küçük yatırımcılar kripto para sektörünün geleceği konusunda tedirgin bir ruh haline sahipken, risk sermayesi şirketleri fon toplamaya devam ediyor.

Derin ayı piyasasının yakın bir tarihte halvingle birlikte biteceğine dair beklentiler kripto ilgisini artırırken bu konuda son haber Hong Kong’tan geldi. SCMP’nin bildirdiğine göre Hong Kong’un kripto para risk sermayesi şirketleri arasında yer alan CMCC Global son yatırım turunda 100 milyon dolar fon topladı.

Yatırım turuna Animoca Brands, Block.one, Hong Konglu iş adamları, Winklevoss Capital ve Jabsen Capital’in de aralarında bulunduğu 30’dan fazla yatırımcı katıldı.

Fon öncelikli olarak Hong Kong’a odaklanacak. Fon temel olarak asyalı blockchain start-up’larını desteklemeyi hedefliyor.

Hong Kong’un web3’ü giderek benimsediğini ifade eden CMCC Global Kurucu Ortağı Martin Baumann şunları söyledi:

“Dünya çapındaki en iyi girişimcilere yatırım yapmayı hedefliyoruz. Hong Kong Web3’ü benimseme yoluna devam ederse, doğal olarak giderek daha fazla girişimci bu alanda şirket kuracak ve biz onların ilk başkenti olabiliriz.

Hong Kong bu sektörü benimsediğinden beri, buraya yerleşmeyi amaçlayan yeni şirketlerin ve Hong Kong’a taşınan şirketlerin sayısında istikrarlı bir artış görüyoruz.”

Kripto sektörüyle ilgili olumlu düşüncelerini paylaşan Baumann, son dönemde yaşanan iflaslar nedeniyle fon toplamanın kolay olmadığını ancak yine de bunu başardıklarını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail