Haberler

Howard Schultz: Bitcoin Gerçek Para Birimi Olamayacak!

Starbucks'ın eski CEO’su milyarder isim Howard Schultz, aday olacak.

Starbucks’ın eski CEO’su milyarder isim Howard Schultz, Bitcoin’in gelecekte gerçek para birimlerinin yerini alamayacak olduğunu ve insanların bunu kabul etmeyecek olduğunu açıkladı. İnsanların kripto para birimlerine ilgisinin gelecekte az olacağını ve Blockchain teknolojisinin de çok fazla insan tarafından ilgi göremeyecek olduğunu düşünen Starbucks’ın eski CEO’su milyarder isim Howard Schultz, 2020’de yapılması beklenen ABD başkanlık seçimlerinde aday adayı olabilecek olduğu iddia edildi.

İddialar, Starbucks’ın eski CEO’su milyarder isim Howard Schultz’ın yeni yapılacak başkanlık seçimlerine aday olma isteğinin milyarder olması ve Başkan Trump’ın milyarder olarak başkanlık görevini yürütüyor olması ile seçilmiş olması, kendisinin kripto paralara karşı olanlar tarafından destek görebileceği iddiası ile bu seçimlerde başarılı oy alabilecek olduğunu düşündüğü iddia edildi.

ABD’de yapılacak başkanlık seçimlerini saçma söylemleri olan kişiler değil, söylemleri ABD’yi koruyabilecek olan kişiler başkanlık seçimlerinde ilk tura kadar gelebiliyor. McAfee gibi vergi kaçakçılığı yaptığı iddia edilen isimlerin başkan olmasına ihtimal bile yok ve bazı nedenlerle başkanlık seçimlerine katılmaları bile yasaklanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu