Kripto HaberleriMATICHTC, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) Tabanlı Yeni Telefonlarını Tanıttı

HTC, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) Tabanlı Yeni Telefonlarını Tanıttı

Takip et

Önceki yıllarda da kripto para ve blockchain odaklı mobil cihazlar geliştiren HTC, yeni bir model ile gündemde. Bu sefer direkt olarak Metaverse odaklı bir model geliştiren HTC, HTC Desire 22 Pro ile dikkat çekti.

HTC Yeni Metaverse Cihazını Tanıttı

Akıllı telefon sektöründeki rekabet gücünü uzun süredir kaybeden ve birçok ülkede adı bile geçmeyen bir marka haline gelen HTC, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri üzerinde çalışırken yeni telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan HTC Desire 22 Pro tabii ki metaverse özelliği ile gündemde. Avrupa pazarı için 459 Euro fiyat belirlenen HTC Desire 22 Pro, hem Ethereum hem de Polygon ağları ile uyumlu.

Söz konusu telefonu alanlar aynı zamanda HTC‘nin Viveverse isimli metaverse dünyasına yönlendiriliyor. Kullanıcılara VIVERSE dünyasına yönlendiren telefon, Desire 22 Pro’nun Vive Flow VR gözlükleri ile uyumlu olmasını da avantajına kullanmakta.

HTC şu an aslında geçen sene piyasaya sürdüğü VR gözlüklerini telefon ile eşleştirme üzerine bir kampanya kurmuş durumda. Kullanıcılar bu VR gözlükler üzerinden Netflix, Hulu ve Disney gibi normal uygulamaları bile kullanabilmekte. Şirket buna ek olarak telefonu satın alan herkese 1 adet Renaissance Cat NFT’si de verecek.

Metaverse alanındaki yenilikler hızlı bir şekilde artmakta dünyanın en büyük şirketleri yavaş yavaş bu sektöre girmeye başladı.

İlgili Haber
Adidas Metaverse Alanında 3 Kripto Para Projesi İle Ortaklık Kurdu!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları