Altcoin

Huobi’de Listelenen Dogecoin (DOGE) Klonu, Bir Anda Yeşillendi!

Dogecoin'in (DOGE) kopya projelerinden birisi olarak görülen BabyDoge, Huobi listelenmesi ile yükselişe geçti.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), gelen son haberler ile düşüş yaşadı ve 40.000 dolar desteğine sığındı. Bu durum bütün altcoinleri de etkilerken tek bir altcoin diğerlerinden sıyrılmış gibi gözüküyor. Baby Doge Coin (BABYDOGE) isimli kripto para projesi, listelenme haberi ile yükselişe geçti.

İlgili Haber
Rusya-Ukrayna Gerilimi Bitcoin İçin Yeni Bir Boğa Rallisi Başlatabilir Mi?

BABYDOGE’a Huobi Kapısı Açıldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi, resmen BABYDOGE‘u listelediklerini açıkladı. Yapılan duyuruda bunun talep edildiği ve talebe karşılık geldiği aktarıldı. Böylece aslında listelenmenin topluluk baskısı ile olduğu ortaya kondu.

BABYDOGE ise tam olarak bu listelenme sonrasında %20 civarında bir artış yakaladı. Huobi, söz konusu kripto para birimini “Pioneer Zone” isimli özel listeleme platformuna dahil etti. Bu, geçen yılın temmuz ayında piyasaya sürüldü ve aslında riskli projelerin listelenmesi için oluşturuldu.

Huobi’ye göre de yüksek potansiyelli ancak yüksek riskli projeler burada yer almakta. Pioneer Zone bölgesinden alım yapmak için de kimlik doğrulaması gerekiyor. Çin’İn getirdiği son yasaklar sebebiyle ise Çinli yatırımcılar da dahil olmak üzere bazı yaptırıma maruz kalan ülkelerin vatandaşları buradan alım yapamıyor.

Huobi’nin söz konusu kripto parayı listelemesi ise diğer kripto paraların listelemesini tetikleyebilir. Özellikle Binance veya Coinbase listelemesi söz konusu kripto para birimi için büyük bir fiyat hareketi yaratacaktır. 17 Şubat tarihindeki verilere bakıldığında ise BABYDOGE’un bir hayli popüler olduğu görülebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu