Bitcoin

Huobi’ye 10 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Gönderildi

Huobi kripto para birimi borsasına tam 10 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildi.

Binance kripto para birimi borsasından Huobi kripto para borsasına gün içerisinde 10 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildiği öğrenildi. Whale Alert (balina alarmı) isimli Twitter hesabından açıklanan transfer konusunda bu olayın bir yatırımcı hesabından yapıldığı belirtildi. Kripto para birimi yatırımcıları bazen borsalar arasında bu kadar büyük tutarlı işlemler yaparak dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Özellikle bu olayın ardında kripto para birimi yatırımcılarının satış yapacakları zaman daha yüksek fiyat ortalamasına sahip olan kripto para borsasına Bitcoin gönderdikleri için endişeye neden olabiliyor.

Bitcoin’in 1 kerede aktarılmasının çok düşük işlem ücretinden ötürü yatırımcılara herhangi bir zararının olmadığı, aksine daha fazla fiyattan satış yapma hakkı tanıması iyi yönlerden bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu