Bitcoin

Huobi’ye 10 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Gönderildi

Huobi kripto para birimi borsasına tam 10 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildi.

Binance kripto para birimi borsasından Huobi kripto para borsasına gün içerisinde 10 milyon dolar değerinde Bitcoin gönderildiği öğrenildi. Whale Alert (balina alarmı) isimli Twitter hesabından açıklanan transfer konusunda bu olayın bir yatırımcı hesabından yapıldığı belirtildi. Kripto para birimi yatırımcıları bazen borsalar arasında bu kadar büyük tutarlı işlemler yaparak dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Özellikle bu olayın ardında kripto para birimi yatırımcılarının satış yapacakları zaman daha yüksek fiyat ortalamasına sahip olan kripto para borsasına Bitcoin gönderdikleri için endişeye neden olabiliyor.

Bitcoin’in 1 kerede aktarılmasının çok düşük işlem ücretinden ötürü yatırımcılara herhangi bir zararının olmadığı, aksine daha fazla fiyattan satış yapma hakkı tanıması iyi yönlerden bir tanesi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu