Kripto HaberleriBorsaIDAX Global'in CEO'su Kayıplara Karıştı!

IDAX Global’in CEO’su Kayıplara Karıştı!

Takip et

IDAX Global’in CEO’sunun kaybolduğu haberi şu sıralar Twitter haber akışını meşgul ediyor. Acil durum etiketli bir duyuru paylaşan IDAX Global, tüm para yatırma ve çekme işlemlerini dondurduğunu açıkladı.

6 ay önce kendilerini ”Binance Chain’e entegre olmuş ilk merkezi platform” olarak tanıtan IDAX-Global, hafta başında dedikodu gazetelerinde ortaya çıkan bir kripto para borsasının daha exit scam yaptığı haberlerinin üzerine böyle bir duyuru yapmasıyla tepkileri üzerine çekti. Bazı kullanıcılar CEO’nun kripto paralarla kayıplara karıştığını savunan Tweet’ler atmaya başladı.

Gündemi Karıştıran Haberin Tweet’leri:

IDAX’ın Olayı Akıllara QuadrigaCX Vakasını Getirdi

IDAX’ın kayıp CEO olayı akıllara sene başında QuadrigaCX kripto para borsasının CEO’sunun ani şekilde ölümüyle yetkililerin soğuk depolama cüzdanına ulaşamamaları ve akabinde milyonlarca yatırımcının mağduriyet yaşaması olayını getirdi.

Tesadüf mü Plan mı?

CEO’ya hiçbir şekilde ulaşılmadığı için IDAX çalışanları dahil kimse fonları göremiyor ve kullanıcılara para çekme hizmeti sağlayamıyorlar. Çin merkezli kripto para borsası IDAX’ın Çin hükumetinin kripto para borsalarıyla ilgili katı tutumuna ve yasa ihlalleri gerekçesiyle tutuklama kararlarına yönelik bir B planı olarak mı böyle bir işe kalkıştığı yoksa CEO’nun iddia edildiği gibi paralarla kayıplara mı karıştığı hala gizemini koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları