binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİddiaalara Göre, Sürpriz Altcoin Lionel Messi'nin Takımıyla Anlaşma İmzalamaya Hazırlanıyor!

İddiaalara Göre, Sürpriz Altcoin Lionel Messi’nin Takımıyla Anlaşma İmzalamaya Hazırlanıyor!

Polkadot (DOT), futbol takımı Inter Miami ile 8.8 milyon dolarlık sponsorluk anlaşması imzalamayı planlıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çıkan haberlere göre, Polkadot (DOT), futbol takımı Inter Miami ile 8.8 milyon dolarlık sponsorluk anlaşması imzalamayı planlıyor.

Bu hamlenin Polkadot ekosisteminin yeteneklerini stratejik olarak sergilerken futbol kulübünün geniş küresel erişiminden ve görünürlüğünden faydalanmayı amaçladığı belirtildi.

Inter Miami Futbol Kulubü Nedir?

Club Internacional de Fútbol Miami, İngilizce olarak Inter Miami CF veya sadece Inter Miami olarak bilinen, Miami metropol bölgesinde bulunan bir Amerikan profesyonel futbol kulübüdür. (Wikipedia)

David Beckham’ın sahibi olduğu kulüp, Amerikan futbol liginde bir güç merkezidir ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki spor takımları arasında en önemli sosyal medya varlıklarından birine sahiptir.

2023’te Lionel Messi’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda yüksek profilli oyuncuyla sözleşme imzaladıktan sonra kamuoyunun büyük ilgisini çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail