coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinİddialar Doğrulandı: Yedi Şirket Birden Bitcoin Spot ETF İçin Aynı Gün SEC...

İddialar Doğrulandı: Yedi Şirket Birden Bitcoin Spot ETF İçin Aynı Gün SEC ile Görüştü

Gelen son bilgilere göre yedi farklı Bitcoin ETF başvurucu şirketi, dün SEC ile bu konuyla ilgili görüşmeler yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Spot ETF başvurularını ilgilendiren son gelişmelerde, çok sayıda şirket ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile görüşmeler yapmaya devam ediyor.

21 Aralık’ta Valkyrie’nin, Bitcoin ETF başvurusuyla ilgili olarak SEC ile ilk resmi toplantısını yaptığı bildirildi.

ETF piyasasının önemli oyuncularından BlackRock da aynı gün SEC ile bir araya geldi. Bu BlackRock’ın altıncı resmi toplantısıydı.

ARK 21Shares ve Franklin Templeton da kendi Bitcoin ETF’leri için 21 Aralık’ta SEC ile toplantı yapan şirketler arasındaydı. Franklin Templeton, Pando hariç, “SEC’den hızlı bir yorum dönemi” yaşayan iki geç başvuru sahibinden biriydi.

İlgili Haber  Santiment Açıkladı: "Herkes Solana ve Cardano'ya Odaklanırken Bu Dört Altcoinde Boğa Sinyali Var"

Fidelity, Wise Origin Bitcoin ETF’si için ve VanEck de kendi Bitcoin ETF’i için 21 Aralık’ta SEC ile toplantılar yaptı. Toplamda, on üç ETF başvuru sahibinden altısı 21 Aralık’ta toplantı yaparak bir önceki günkü söylentileri doğruladı. Grayscale de Bitcoin ETF’leri hakkında toplantı yapan şirketler arasındaydı.

Önemli bir gelişme olarak BlackRock, haftalar süren müzakerelerin ardından SEC’in tercih ettiği nakit yöntemini kabul etti. Bu, potansiyel ETF’deki yeni hisselerin, dayanak varlık olan Bitcoin’in eşdeğer miktarda hisse ile değiştirilmesi yerine nakit kullanılarak oluşturulacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte, ETF yine de BTC tutacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail