coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Açıkladı: "Herkes Solana ve Cardano'ya Odaklanırken Bu Dört Altcoinde Boğa Sinyali...

Santiment Açıkladı: “Herkes Solana ve Cardano’ya Odaklanırken Bu Dört Altcoinde Boğa Sinyali Var”

Kripto para analiz şirketi Santiment'in açıklamalarına göre altcoin piyasasında yükseliş sürerken dördü göze çarpıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment araştırmacıları tarafından yayınlanan son verilere göre özellikle ADA’nın 0.65 doların ve Solana’nın 100 doların üstünü görmesiyle birlikte genel olarak altcoinlerde bir yükseliş dalgası gerçekleşti.

Bununla birlikte analistler, söz konusu altcoinlerdeki yükselişlere ek olarak Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Fetch.ai (FET) ve Dent (DENT) altcoinlerine dikkat çekti. Analistlere göre bu dörtlünün hepsi en büyük 10 kripto para borsası cüzdanlarından büyük çıkışlar gördü.

İlgili Haber  BitMEX'in Kurucusu Arthur Hayes, Piyasa Değeri BNB'yi Geçen Bu Altcoini Satarak Ethereum Aldığını Açıkladı!

Santiment analistlerine göre son üç ayda borsa cüzdanlarından bu altcoinler için yapılan çıkışlar uzun vadeli bir boğa sinyali oluşturuyor.

Verilere göre en büyük borsa cüzdanlarından 778.7 milyon dolarlık bir Ethereum çıkışı oldu ve bu toplam miktarda %4.3 bir düşüş anlamına geliyor.

Diğer taraftan Shiba Inu için de 54.6 milyon dolarlık bir çıkış gerçekleşti. Bu her ne kadar Ethereum’a göre düşük olsa da halen etkileyici görünüyor.

Nispeten küçük bir piyasa değerine sahip olan Fetch.Ai, 48.2 milyon dolarlık %26.1 oranında en büyük çıkış yaşandı.

Dent tarafında ise 867.5 dolarlık bir çıkış yaşandı ve bu da %1.5 düşüş anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail