Ana SayfaHaberlerİflas Eden Bitcoin Şirketi 3AC'nin CEO'su, 5 Milyon Dolar İstiyor!

İflas Eden Bitcoin Şirketi 3AC’nin CEO’su, 5 Milyon Dolar İstiyor!

Takip et

Haziran ayının sonlarında Britanya Virgin Adalarındaki bir mahkeme tarafından tasfiyesine karar verdiği kripto para hedge fonu Three Arrows Capital Temmuz ayının başlarında iflas başvurusunda bulunmuştu.

İlgili Haber
Beklenen Oldu: Three Arrows Capital (3AC) İflas Başvurusunda Bulundu!

Tasfiye süreciyle karşı karşıya olan 3AC’nin alacaklıları arasında ThreeAC Limited, Voyager, Algorand, DeFiance Capital, Celsius Network, CoinList, SBICrypto, BlockFi ve BitGo gibi isimler yer alıyor.

Çinli kripto gazetecisi Wu Blockchain Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “3AC’nin alacaklısı olan Soldman Gachs’ın 3AC alacaklılarının tam listesini incelediğini ve fonun kurucusu Zhu Su’nun da kendi şirketinden 5 milyon dolarlık bir talepte bulunduğunu söylediğini” belirtti.

Soldman Gachs isimli alacaklının gönderisini alıntılayan Wu Blockchain, 3AC’den alacaklı olanların talep ettiği toplam rakamın 2,8 milyar dolar olduğunu paylaştı.

Soldman Gachs isimli alacaklı gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

“Az önce 3AC’nin alacaklılarının listesini gördüm ve fonun kurucusu Zhu Su’nun da 5 milyon dolarlık bir talepte bulunduğunu fark ettim.

Kaçarken bir şekilde, kendi kurduğu şirkete karşı bir talepte bulunmak için formları özenle ve acımasızca doldurmanın zamanını buldu.”

3AC’nin alacaklısı Soldman Gachs daha önce yaptığı paylaşımlarda 3AC’nin alacaklısı olduğunu açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları