binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİflastan Kurtulan Kripto Para Şirketi Yüklü Miktarda Altcoin Satışına Devam Ediyor: Chainlink...

İflastan Kurtulan Kripto Para Şirketi Yüklü Miktarda Altcoin Satışına Devam Ediyor: Chainlink (LINK) Dahil 17 Altcoin Borsaya Transfer Edildi! İşte O Liste!

EmberCN, iflas eden kripto kredi platformu BlockFi'nin Kraken'e toplam 48,37 milyon dolar değerinde 17 altcoin transfer ettiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ayı piyasasının zorlu şartlarına dayanamayan ve iflas başvurusunda bulunan pek çok kripto para platformunda biri olan BlockFi, geçtiğimiz Ekim ayında iflastan kurtulduğunu açıklamıştı.

BlockFi iflastan kurtulsa da altcoin transferlerine devam ediyor.

Bu noktada zincir üstü veri paylaşımı EmberCN, iflas eden kripto kredi platformu BlockFi’nin 21 Şubat tarihinde Kraken’e toplam 48,37 milyon dolar değerinde 17 altcoin transfer ettiğini belirtti.

Bu transferlerden en önemlisinin yaklaşık 46,5 milyon dolar değerinde 2,402,945 LINK olduğunu belirten EmberCN, bu altcoinler arasında UNI, AVAX ve MATIC‘in de bulunduğu belirtildi.

BlockFi’nin ayrıca BAT, GALA, MANA, AAVE, GRT, SAND, LRC, AXS, OMG, YFI, CRV, COMP ve SUSHI transferi de yaptığı belirtildi.

“İflas eden kripto borç verme platformu BlockFi 7 saat önce Kraken’e 48,37 milyon dolar değerinde 17 altcoin transfer etti.

Bunların en önemlisi 2,402,945 LINK (46,5 milyon dolar) olarak karşımıza çıkarken BlockFi LINK dışında UNI, AVAX ve MATIC gibi başka altcoinler de transfer edildi.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail