coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİki Dev Blockchain Platformu Güçlerini Birleştirdi! Satın Alma İşlemi Resmi Olarak Açıklandı!

İki Dev Blockchain Platformu Güçlerini Birleştirdi! Satın Alma İşlemi Resmi Olarak Açıklandı!

Önde gelen iki blockchain gezgini şirket arasında anlaşmanın sağlandığı ve satın alma işlemlerinin bittiği açıklandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir blok kaşifi olan Etherscan, Solana ekosistemi için önde gelen bir blok kaşifi olan Solscan’ı satın aldığını duyurdu. Bu hamle, blok zinciri verilerinin birden fazla ağ üzerinden erişilebilirliğini artırmayı amaçlıyor.

Etherscan, Blockchain Veri Hizmetlerini Genişletmek İçin Solscan’ı Satın Aldı

Etherscan bugün yaptığı bir açıklamada, satın almanın hem Etherscan hem de Solscan platformlarında faydalı özelliklerin entegrasyonunu sağlayacağını açıkladı.

Etherscan’ın CEO’su ve kurucusu Matthew Tan, Solscan ekibini ayrıntılı içgörüler ve analizler sunma konusundaki kanıtlanmış uzmanlıkları için övdü.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmesi ve Hard Fork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!

Tan, “Blok zinciri verilerini erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirme konusundaki uzmanlıkları, Etherscan’daki misyonumuzla mükemmel bir uyum sağlıyor” dedi.

2021 yılında kurulan Solscan, adresler, token verileri ve işlem bilgileri gibi veri hizmetleri sunarak aylık 3 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

Solscan yaptığı ayrı bir açıklamada, satın almayı blockchain keşif dünyasında “önemli bir adım” olarak nitelendirdi.

“Artık Etherscan ailesinin bir parçası olan Solscan, gelişmiş destek ve daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamaya odaklanacak. Bu, kullanıcı arayüzlerinde, navigasyonda ve genel erişilebilirlikte iyileştirmeleri içeriyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail