coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİki Devasa Balina, Ortaklaşa Bir Şekilde Bu Altcoinden Binance'e Yüklü Transfer Yaptı

İki Devasa Balina, Ortaklaşa Bir Şekilde Bu Altcoinden Binance’e Yüklü Transfer Yaptı

On-chain verilerine göre iki kripto para balinası, Binance'e uzun süredir tuttukları bu altcoinden yüklü bir transfer gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

0x07c ve 0x997 kısa adresleriyle tanınan iki balina, ortaklaşa olarak kripto para borsası Binance’e 4.66 milyon dolara tekabül eden 508.069 Unifi Protocol DAO (UNFI) yatırdı. Para yatırma işlemi, 2.5 saat içinde ortalama 9.18 dolar fiyattan yapıldı.

İlginç bir şekilde, her iki balina da bu işlem için aynı Binance para yatırma adresini kullandı ve bu da aynı kişiye ait olabilecekleri yönünde spekülasyonlara yol açtı.

Bu balinalar, 2-6 Eylül 2023 tarihleri arasında Binance’ten ortalama 8.97 dolar fiyatla 508.069 UNFI biriktirmiş ve bunun tahmini maliyeti 4.56 milyon USD olmuştu. Bu UNFI’lar o anki fiyatlardan alınıp satılsaydı, +%2.31’lik bir kazançla 105 bin dolarlık mütevazı bir ortak kâr elde edeceklerdi.

İlgili Haber  Binance-ABD Anlaşmasına Dahil Edilmeyen SEC, Kendi Kripto Para Davası ile İlgili Açıklama Yayınladı

Bu yazının yazıldığı anlarda UNFI fiyatı 9.21 dolardan işlem görüyor.

UNFI fiyatı 27 Kasım 2023’te bir yılın en yüksek seviyesi olan 14,99 $’a ulaştığında balinaların 3.06 milyon dolara kadar hareketli bir kâr elde edebileceği düşünüldüğünde bu kâr nispeten küçük.

Şu an itibariyle, 0x07c ve 0x997 balinaları artık UNFI tutmuyor. Bu hamle, UNFI fiyatının son 12 gün içinde %38.8 gibi önemli bir düşüş yaşadığı bir dönemde geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail