binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance-ABD Anlaşmasına Dahil Edilmeyen SEC, Kendi Kripto Para Davası ile İlgili Açıklama...

Binance-ABD Anlaşmasına Dahil Edilmeyen SEC, Kendi Kripto Para Davası ile İlgili Açıklama Yayınladı

Binance, CEO Changpeng Zhao ve Adalet Bakanlığı arasındaki anlaşmaya dahil edilmeyen SEC, kararları kendi davasıyla ilgili yorumladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance’in Adalet Bakanlığı ve diğer ABD makamlarıyla yaptığı 4.3 milyar dolarlık son anlaşmanın, dünyanın en büyük kripto para borsasına karşı kendi davasını güçlendirdiğini açıkladı.

Uzlaşma anlaşmasında yer almayan SEC, Cuma günü yaptığı açıklamada, davasına bakan Washington’daki federal mahkemenin, Binance ve şirketin eski CEO’su Changpeng Zhao tarafından 21 Kasım tarihli uzlaşmada yapılan kabulleri dikkate alması gerektiğini savundu.

İlgili Haber  Kripto Para Piyasasında Boğa Geri Döndü Mü? Binance Araştırmacıları Son Raporunda Açıkladı

Hem Binance hem de Zhao mahkemeden SEC’in davasını reddetmesini talep etmişti. Binance temsilcileri ve Zhao’nun savunma avukatı yorum taleplerine henüz yanıt vermedi.

Binance’in ABD hükümetiyle yaptığı rekor anlaşma, Adalet Bakanlığı, Hazine Bakanlığı’nın çeşitli şubeleri ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından birkaç yıla yayılan soruşturmaları sonuçlandırmıştı. Ancak, müşteri fonlarını yanlış kullandığı, yatırımcıları ve düzenleyicileri yanılttığı ve menkul kıymet kurallarını ihlal ettiği iddiasıyla Haziran ayında borsaya ve Zhao’ya dava açan SEC anlaşmaya dahil edilmedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail