Bitcoin

İki Kritik İsimden, İki Çok İddialı Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Novogratz ve Davies'den kritik açıklamalar!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) gün içerisinde 41.000 dolar seviyesine kadar iğne attı ve paniği adeta körükledi.

Bitcoin’in bu düşüşü sürerken bazı analistler fiyatın 37.000 dolara kadar düşmesini beklediğini belirtirken sektörün iki uzman ismi ise çok daha farklı bir noktaya değindi.

Bitcoin’de Alım Vakti

Goldman Sachs’in eski yöneticisi ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, net bir tweet atarak yönünü belli etti.

Novogratz, “alım bölgesine girdik” tweeti ile net bir yükseliş sinyali verdi. Milyarder yatırımcının zaten yüklü kripto para bakiyesine sahip olduğu biliniyor ancak dakikalar önce atılan bu tweet devamlı olarak süren düşüşlere karşı umut olabilir.

Novogratz’ın bu tweetinden daha önemli olanı ise Kyle Davies‘ten geldi.

Three Arrows Capital‘in kurucu ortağı olan Kyle Davies, yatırım gurusu olarak biliniyor. Twitter hesabını haftalar önce kapatan Davies, aynı zamanda Su Zhu’nun da ortağı.

Davies, bugün yeni bir tweet atarak yeni hesabından çok net bir sinyal verdi. 3 hafta meditasyon yaptığını ve “geleceği gördüğünü” belirten milyarder isim, gelecekte Bitcoin’in ölümüne yer olmadığını ifade etti.

Davies, Bitcoin’in küllerinden yeniden doğacağını vurgulayarak BTC’de dip noktanın görüldüğünü ve tabanın oluştuğunu ifade etti.

İki milyarder ve ünlü isimden aynı anda dip açıklaması gelmesi ise Bitcoin fiyatının buradan yükselişe geçmesini ve FOMO oluşmasını sağlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu