BitcoinBorsaHaberler

İki Rakip Şirket Bitcoin Gelişimine Fon Sağlamak İçin El Sıkıştı

OKCoin ve BitMEX’in çatı firması HDR Global bu girişimle bir ilke imza atmış oldu.

Bu zamana kadar rakip olan OKCoin ve BitMEX’in çatı firması HDR Global aldıkları kararla güçlerini birleştirdiler. Sektörün tanınmış iki şirketi Bitcoin Core geliştiricisi Amiti Uttarwar için 150 bin dolarlık hibe için el sıkışarak Bitcoin’in gelişimine fon sağlamak için güçlü bir adım atmış oldular. Aslında söz konusu iki şirket de bu sene içerisinde Fabian Jahr, BTCPay Server, MIT DCI, Michael Ford ve Gleb Naumenko gibi isimlere toplamda yüz binlerce dolarlık fon sağlamışlardı ancak bundan böyle birlikte hareket edecekler.

OKCoin yönetimi konuyla ilgili verdiği demeçte, kendileri haricinde HDR Global’in de Amiti Uttarwar’un çalışmalarına bireysel katkı sağlama niyetinde olduğunu, Uttarwar’un ise her iki şirketi de bu durumdan haberdar etmesiyle güç birliğine gitme kararı aldıklarını dile getirdi.

İki güçlü kripto para borsasının söz konusu ortaklıkla bir ilke imza atması en çok da Amiti Uttarwar’un işine yarayacak. Söz konusu ortaklıktan dolayı son derece memnun olan Uttarwar, Bitcoin’in insanoğlunun geleceği ile ilgili son derece önemli ve umut vaat edici olduğunu belirtti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu