Kripto HaberleriBitcoinİki Rakip Şirket Bitcoin Gelişimine Fon Sağlamak İçin El Sıkıştı

İki Rakip Şirket Bitcoin Gelişimine Fon Sağlamak İçin El Sıkıştı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bu zamana kadar rakip olan OKCoin ve BitMEX’in çatı firması HDR Global aldıkları kararla güçlerini birleştirdiler. Sektörün tanınmış iki şirketi Bitcoin Core geliştiricisi Amiti Uttarwar için 150 bin dolarlık hibe için el sıkışarak Bitcoin’in gelişimine fon sağlamak için güçlü bir adım atmış oldular. Aslında söz konusu iki şirket de bu sene içerisinde Fabian Jahr, BTCPay Server, MIT DCI, Michael Ford ve Gleb Naumenko gibi isimlere toplamda yüz binlerce dolarlık fon sağlamışlardı ancak bundan böyle birlikte hareket edecekler.

OKCoin yönetimi konuyla ilgili verdiği demeçte, kendileri haricinde HDR Global’in de Amiti Uttarwar’un çalışmalarına bireysel katkı sağlama niyetinde olduğunu, Uttarwar’un ise her iki şirketi de bu durumdan haberdar etmesiyle güç birliğine gitme kararı aldıklarını dile getirdi.

İki güçlü kripto para borsasının söz konusu ortaklıkla bir ilke imza atması en çok da Amiti Uttarwar’un işine yarayacak. Söz konusu ortaklıktan dolayı son derece memnun olan Uttarwar, Bitcoin’in insanoğlunun geleceği ile ilgili son derece önemli ve umut vaat edici olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları