binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerIMF kripto paralar konusunda ne yapmayı planlıyor?

IMF kripto paralar konusunda ne yapmayı planlıyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

IMF dünya ekonomisi üzerinde ”güçler üstü” bir kurum olarak tanınıyor. Dünyanın batmaya yakın ülkelerini tekrar kalkındırması ve ekonomik olarak yaşanan sorunları verdiği krediler ile çözmesi ile tanınan IMF’nin bazı ülkeler tarafından kredi verdiği batık ülkelere getirdiği zorlayıcı yasaklar ve yasalar eleştirilse dahi bugüne kadar geçen yıllardır tüm ülkeler batmaya yakın olduklarında diğer ülkelerin kapısını çaldıktan hemen sonra IMF’nin kapısını eninde sonunda çalmak zorunda kalıyor. ABD’nin büyük etkisi olan IMF üzerinde AB ve ABD arasında büyük bir ortaklık olsa dahi IMF kendi çapında ”bağımsız” olarak gösteriliyor.

IMF’nin dünya ekonomisi konusunda raporlar hazırlaması, hazırladığı bu raporları başta küresel ticareti yöneten ülkeler olmak üzere tüm ülkeler ile paylaşması ve ülkelerin ekonomileri konusunda yaptığı açıklamalar dolayısı ile dikkat çekiyor.

IMF ne düşünüyor?

IMF’nin kripto paralar ile ilgili düşüncesi ise büyük bir küresel durumun çok daha fazla kötü hale gelmesine sebep olabileceğinin tam tersi yönünde görüşler var. İddialar, IMF’nin kripto paraları yasaklamak istemediğini ancak yakından takip edilmesi gerektiğini doğruluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail