Kripto HaberleriHaberlerİngiltere'de kripto para hırsızları 2.5 milyon dolar çaldı

İngiltere’de kripto para hırsızları 2.5 milyon dolar çaldı

Takip et

İngiltere polisi yapılan araştırmalar ve gelen şikayetleri inceledi. Kripto paraların hırsızların asıl hedefinde olduğunu belirten İngiltere polisi, yapılan araştırmalar sonucunda bu yaz 2.5 milyon dolarlık kripto paranın çalındığını ve siber saldırganların durdukları yerde durmadıklarını açıkladı. Siber saldırganların sürekli olarak daha farklı yöntemler ile sonuca ulaşmaya devam ettiklerini ve bu tür siber saldırıların daha fazla arttığını belirten ekipler, İngiliz vatandaşlarının daha fazla dikkatli olması önerisinde bulundu.

İngiltere’de sadece yaz aylarında 2.5 milyon dolarlık kripto para çalınırken, birçok İngiliz vatandaşının haberi dahi olmadan kripto paralarının siber saldırganların eline geçtiği ve asla geri alınamayacak şekilde bu paraların güvenlik önlemleri aşılarak çalındığı açıklaması yapıldı.

Bilmeyen girmesin!

İngiltere polisi, kripto paralara yatırım yapacak olan insanların çok iyi araştırma yapmasını ve araştırma öncesi yatırım yapmaması uyarısında bulunarak diğer türlü binlerce dolarlık siber saldırganlık örneklerinin çok rahat bir şekilde görülebildiğini açıkladı. Siber saldırganların durmaksızın gece gündüz sürekli olarak soygunlarına devam etmesi ve milyonlarca dolarlık paraları saniyeler içerisinde çalması bu şekilde uyarılar yapılmasında etkili oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları