Haberler

Interpol Devrede: Norveç’teki kripto para cinayeti çözülüyor!

Kripto paralar dünya için büyük tehlike arz edebiliyor. Kötü niyetli kişiler kripto paralar üzerinden milyonlarca dolar para kazanırken iyi niyetli kişiler birkaç bin dolar için ölüm ile son bulan vakalar ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Son yaşanan bir olaya göre 24 yaşındaki Norveç vatandaşı Heikki Bjorklund, kripto paralardan kazandığı binlerce dolar sayesinde oturduğu evi satın almak için görüşmelere başladı. Kripto paralar kazandığı ve başarılı stratejiler sonrasında elde ettiği bu başarı sayesinde kira vermek yerine evi satın almayı tercih eden Heikki Bjorklund,kötü bir cinayete kurban gitti ve kendisinden 4 yaş küçük olan 20 yaşındaki Makaveli Linden tarafından öldürüldü.

Suç dosyası kabarık!

20 yaşında olmasına rağmen suç dolayısı birçok farklı suçtan kabarık olan 20 yaşındaki katil Makaveli Linden’in Interpol birimleri tarafından tüm dünyada aranmaya başladığı ve henüz nerede olduğunun bilinmediği açıklandı. Interpol tarafından yapılacak olan arama çalışmaları sonrasında Makaveli Linden hangi ülkede ise bulunacak ve Norveç yargısına teslim edilerek davası görülmeye başlanacak.

Unutmayın, kusursuz cinayet yoktur! – Kriminolog Prof. Dr. Sevil Atasoy

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu